ZOMBICIDE: invader zapowiedziany na Kickstarterze 10 kwietnia o 15:00 EST

W poszukiwaniu nowych źródeł paliwa, ludzie natknęli się na PK-L7, małą planetę w odległym zakątku wszechświata. . Pod powierzchnią znaleźli to, czego szukali. Xenium to mroczny, oleisty, organiczny związek. Po dopracowaniu staje się on przełomem w grze międzygalaktycznej eksploracji. Nie trwało długo, zanim powstała kolonia i Xenium. Tam, głęboko pod ziemią, zaczęły się pierwsze ataki. Xenos byli brutalni, nieubłagani i bezmyślni w swoich atakach. Bohaterowie muszą za nich walczyć, żeby się zatrzymać.

Zombicide: Invader Kickstarter Ogłoszony
10 kwietnia o 15:00 EST, Zombicide: Invader przybywa do Kickstarter.

Zombicide: Invader to gra kooperacyjna, w której od 1 do 6 graczy napotyka na Xenos, niezgłębioną chmarę zainfekowanych.

Każdy gracz wciela się w rolę 1 do 6 Bohaterów w klimatach sci-fi, którzy są otoczeni przez Xenos.

Cel jest prosty: wybierz misję, wypełnij jej cele, zabij jak najwięcej i (co najważniejsze) przetrwaj!

Bohaterowie będą walczyć z Xenos, ratować się nawzajem, odzyskać ważne dane, odsłaniać mroczne sekrety i wiele więcej! Bohaterami mogą być Cywile lub Żołnierze, każdy z wyspecjalizowanymi umiejętnościami. Wszyscy grają razem jako zespół, handlują sprzętem i ochraniają się nawzajem. Im lepsza broń, tym wyższa liczba ciał, ale im więcej Xenos pojawi się, tym bardziej przyciąga atak! Ci, którzy przeżyli, muszą także pamiętać o swojej lokalizacji, a także o nawiedzonej powierzchni planety, będą musieli uzbroić się w bardziej wyspecjalizowane uzbrojenie … Lasery.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.